Scroll Top

O Nas

Jeżeli szukasz agencji która kompleksowo zajmie się realizacją reklam lub kampanii reklamowej w internecie to jesteś we właściwym miejscu!
Kim jesteśmy
Jesteśmy entuzjastycznie nastawionym zespołem ludzi specjalizującymi się w zakresie tworzenia kreacji graficznych, dźwiękowych oraz wideo na potrzeby reklamy.

Oferujemy opiekę marketingową firm począwszy od stworzenia identyfikacji wizualnej czyli logotypów, wizytówek, stron internetowych. Po inicjację, obsługę i monitoring kampanii reklamowych w intrenecie mając na celu jak najskuteczniejsze wypromowanie powierzonych nam marek.

nasze kompetencje

Początki naszej historii z reklamą oraz reklamą internetową sięgają roku 2006 gdzie jako młodzi ludzie zdobywaliśmy doświadczenie pracując w Warszawskich agencjach interaktywnych. Tworzenie serwisów internetowych, sklepów internetowych to nasz chleb powszedni. Mieliśmy okazję współtworzyć ogólnopolskie portale internetowe jak np. nocowanie.pl.

Jednak najlepsza strona internetowa nie będzie skuteczna bez odpowiednich działań marketingowych takich jak kampanie w wyszukiwarkach SEM czy skutecznych działań SEO.

Dlatego też naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę marketingową marki od stworzenia strategii komunikacji marki po realizację promocji w intrenecie czy też mediach tradycyjnych jak choćby prasa.

„Zaprzestać reklamy by oszczędzić pieniądze to jak zepsuć zegar by zatrzymać czas” (Thomas Jefferson, przypisywane też Henry’emu Fordowi)